Τα παιδιά και οι γονείς του Συλλόγου ευχαριστούμε θερμά τον Κυνηγετικό Σύλλογο Γρεβενών για τη δωρεά 5 αμάνικων μπουφάν για την εμφανή και ασφαλή κυκλοφορία των παιδιών στις οδούς, κατά την διάρκεια δραστηριοτήτων του Κέντρου μας.
![γιλεκα](http://www.autismkozani.gr/wp-content/uploads/2023/06/γιλεκα.jpg)
![γιλεκα_1](http://www.autismkozani.gr/wp-content/uploads/2023/06/γιλεκα_1.jpg)
Τα παιδιά και οι γονείς του Συλλόγου ευχαριστούμε θερμά τον Κυνηγετικό Σύλλογο Γρεβενών για τη δωρεά 5 αμάνικων μπουφάν για την εμφανή και ασφαλή κυκλοφορία των παιδιών στις οδούς, κατά την διάρκεια δραστηριοτήτων του Κέντρου μας.